Главная » 2017 » Июнь » 19 » Звернення
23:36
Звернення
Дорогі наші друзі радіоаматори,

Від себе особисто, і від імені колективу радіоаматорів радіотехнічного клубу “Політехнік”UT7UZA-Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" звертаємось за допомогою до вас дорогі друзі з нашої великої багатотисячної радіоаматорської сім'ї!

У 2017 році Ваші, і Ваших друзів та знайомих діти і внуки будуть вступати на навчання до Вищих навчальних закладівУкраїни. Будемо вдячні Вам за надану нам агітаційну допомогу і профорієнтацію в школах, ліцеях, гімназіях, серед випускників технікумів і коледжів (молодші спеціалісти), в проведенні бесід з випускниками та їх батьками, та направлення їх адресно до нас на бюджетне (безкоштовне) навчання в Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) – КПІ імені Ігоря Сікорського".

В нашому інституті є багато сучасних прекрасних спеціальностей з: енергозбереження, електропостачання та енергоменеджменту; екології; гірничої справи; автоматизації та електромеханічного обладнання підприємств; теплотехніки та ресурсозбереження.

КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечує: безкоштовне навчання, проживання в гуртожитку протягом усього навчання; отримання звання офіцера (наявність військової кафедри); працевлаштування на підприємствах і організаціях України. Ми надамо всіляку допомогу і підтримку Вашим дітям і онукам.

Для мене і нашого колективу де я працюю, буде особливо важлива і неоцінена Ваша допомога для моєї кафедри - інженерної екології, яка запрошує випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, технікумів і коледжів (молодших спеціалістів) для навчання у нас за спеціальністю "101 Екологія", спеціалізація: інженерна екологія та ресурсозбереження.
Необхідними сертифікатами ЗНО для спеціальності "101 Екологія", є: українська мова; математика; хімія ( або географія).

Звертаємо особливу увагу випускників технікумів та коледжів для яких виділені спеціальні місця на бюджетну (безкоштовну) форму навчання.
Більше про кафедру інженерної екології, спеціальність, умови вступу , студентське життя ви можете дізнатися на сайті: www.ecology.kpi.ua та подивившись відео зняте нашими студентами спеціально для вас:https://www.youtube.com/watch?v=Y1IWFBdHpQ0 ,
Ми будемо дуже раді нашому новому радіоаматорському поповненню, яке після вступу до КПІ продовжить свої радіоуніверсітети в нашому знаменитому клубі UT7UZA ! До речі, наш радіоклуб UT7UZA знаходиться в навчальному корпусі 22 нашого інституту, де Ви і будете навчатися з обраної спеціальності.!

Дуже сподіваємося на Вашу допомогу наші дорогі друзі! За довідками та консультаціями звертайтеся до нас по емейл: ux0un@ukr.net та за тел. 050-380-95-78
Будемо завжди раді зустрітися з Вами у зручний для Вас час за адресою:
м Київ, вул. Борщагівська 115, корпус 22, каф. ІЕ та в нашому клубі UT7UZA !

З повагою, Микола Іванович Сергієнко, UXØUN,
керівник радіоклубу "Політехнік" UT7UZA,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ
Всего комментариев: 0

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]